Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 154 327 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

WREDNA KOLEŻANKA Z PRACY JAK SOBIE RADZIĆ Z WREDNYMI KOLEŻANKAMI?

środa, 20 maja 2015 11:09

JAK RADZIĆ SOBIE Z WREDNYMI LUDŹMI W PRACY?

Problem opiszę na przykładzie Anny. Anna ma 30 lat, pracuje w międzynarodowym koncernie kosmetycznym,  gdzie większość pracowników stanowią kobiety. W dziale, w którym Ania pracuje są 4 koleżanki. Jej problem to fakt, że ona bardzo przejmuje się złośliwymi komentarzami ze strony koleżanek i ich nieetycznym zachowaniem. Kasia uwielbia dokuczać Annie i ją ośmieszać. Komentuje strój Anny bo w jej opinii jest niemodny i nosi ubrania z bazarku zamiast wybrać się do centrum handlowego i kupić markowe droższe ubrania.  Inna koleżanka Maria naśmiewa się z figury Anny, mówi jej, że jest brzydka, gruba i że wygląda jak kobieta w ciąży.

Najgorzej było jak Anna dostała podwyżkę, Wtedy Kasia i Maria zastanawiały się na co wyda pieniądze z podwyżki.  Kasia była wściekła, że ona została pominięta przy podwyżkach. Po tygodniu poszła do szefowej i stwierdziła, że Anna nie pracuje wydajnie, że parę razy zobaczyła, że ona pisze na Facebooku zamiast pracować nad projektem…. Szefowa napisała emaila do Anny, żeby w godzinach pracy nie zaglądała na FB. Potem Anna zwierzyła się, że nie zdążyła opracowywać ofertę dla klienta. Na drugi dzień o tym fakcie dowiedziała się szefowa i Anna została zaproszona do jej gabinetu i tam usłyszała pytanie co się z Panią dzieje? Czy nadal chce Pani tutaj pracować?

Anna zauważyła że ma dosyć chodzenia do pracy. Rano zastanawia się w co się ibrać, żeby koleżanki nie komentowały. Musi się kontrolować, żeby nie powiedzieć im jakie ma trudności w pracy bo zaraz dowie się o tym jej przełożona. Atmosfera w pokoju w którym pracuje jest niemiła. Jak wyjdzie z pokoju, Kasia i Maria ją obgadują i z niej się naśmiewają. Ania zaczęła wierzyć, że jest nieatrakcyjna i że kiepsko pracuje. Zaczyna mieć bóle brzucha jak idzie do pracy i nie wie co zrobić aby zmienić tą sytuację. Ania szukała pomocy u znajomych i swojego chłopaka. Znajomi powiedzieli, że jakiś czas podokuczają a potem im przejdzie. Jej chłopak powiedział, że to są babskie plotki, że nie ma sensu się tym przejmować i że to żaden problem.

Nikt nie rozumiał Anny, jej smutku, jej lęku przed werbalnym atakiem koleżanek i poczuciu bezsilności.Pracy Anna nie chce zmieniać bo lubi swoją pracę i pensja jest wysoka…

 

Co zrobić gdy toksyczny nimi ludźmi pracujesz?

 

Po pierwsze, zadbać o wsparcie emocjonalne. Bez takiego wsparcie człowiek jest sam z problemem i jeszcze bardziej przeżywa negatywne emocje. Zachowania wspierające mają  oprócz dawania wsparcia również inny cel - jest to stworzenie poczucia przynależności i podwyższania samooceny. Dzięki wsparciu emocjonalnemu można uwolnić się od własnych napięć i negatywnych uczuć, można wyrazić swoje szkodliwe przekonania i swoje największe obawy i  wątpliwości...

Po drugie, poznać mechanizmy postępowania tzw.umniejszaczy: ludzi, którzy świadomie lub nieświadomie stale krytykują innych.

Po trzecie, opracować taktykę obronną. Tutaj w moim przekonaniu nie ma sensu krzyczeć i odpowiadać agresją  na złośliwość bo to eskaluje konflikt. Są inne skuteczne metody….

Po czwarte, mieć świadomość, że długotrwała krytyka może niszczyć poczucie wartości nawet u osób które mają wysokie mniemanie o sobie. Opisywana wyżej Anna codziennie przez 8 godziny słyszała aluzje, złośliwości itp. i czuła się coraz gorzej.

Po piąte, satysfakcję z podważania poczucia cudzej wartości czerpią najczęściej osoby o niskim poczuciu wartości i niskim poziomie inteligencji emocjonalnej, dlatego nie warto ich słów przyjmować jako fakty….

Jeśli masz problem warto, zapraszam do Warszawy, można  napisać, proszę napisz  na mój email  -  DOBRYCOACH@WP.PL

Oprócz pisania tekstów chcę się podzielić z Państwem ciekawymi i wartymi uwagi adresami www.

Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko i jestem zadowolona.Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko. Specjalne podziękowania dla Sarinoko bo właśnie tam znalazłam wyjątkowe rzeczy np. ostatnio kupiłam ładne, oryginalne kolczyki w dobrej cenie  i jestem bardzo zadowolona. TO UCZCIWY SPRZEDAWCA. Polecam bo naprawdę warto !!!hpt://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13553445– TO LINK WŁAŚNIE DO SPRZEDAWCY BIŻUTERII NICK SARINOKO A TAM MOŻNA KUPIĆ PIĘKNĄ, ORYGINALNĄ BIŻUTERIĘ W FAJNYCH, DOBRYCH CENACH...


Podziel się

komentarze (7) | dodaj komentarz

DLACZEGO ZAZDROŚĆ NISZCZY ZWIĄZEK?

środa, 13 maja 2015 12:25

Dlaczego zazdrość niszczy związek?

 

Dziś temat napisany specjalnie dla miłego Czytelnika.

 Problem opiszę na przykładzie Adama. Adam ma 42 lata i pracuje w Warszawie w międzynarodowej firmie konsultingowej. Jego problem to nadmierna zazdrość o żonę. Zawsze był o nią zazdrosny. Poznali się na studiach. Ola to osoba komunikatywna, ciepła i optymistyczna i Adam od razu się w niej zakochał. Po roku małżeństwa pojawił się synek.

Zazdrość uległa nasileniu gdy Ola dostała pracę w firmie zajmującej się sprzedażą komputerów i  została dyrektorem sprzedaży. Jej podwładni to w większości mężczyźni. Adam czuje stałe zagrożenie, że żona odejdzie do kogoś innego.

Najgorzej było na bankiecie organizowanym przez firmę, w której pracuje żona. Adam siedział przy stoliku a Ola przez cały czas tańczyła z kolegami z pracy. Jeden z nich Marek przytulał w tańcu mocno jego żonę i patrzył na nią w ten specyficzny sposób. Po bankiecie Adam zrobił Oli awanturę i wyzwał ją od dziwek i zarzucił jej zdradę i że ze wszystkimi pracownikami uprawia seks zamiast pracować. Żona się popłakała bo jej nawet na myśl nie przyszło aby swojego męża zdradzić. Poczuła się pokrzywdzona i przez tydzień się nie odzywała. A Adam przepraszał, przyniósł duży bukiet czerwonych róż jednak po miesiącu znowu zaczął żonę oskarżać o zdradę.

Jak do Oli dzwoni jej współpracownik to on dostaje szału, krzyczy, żeby ona spakowała swoje rzeczy i poszła do swojego kochanka. Ola tłumaczy, że ma dosyć, że ona go kocha, że nikt inny ją nie interesuje ale Adam nie wierzy w to.

 Codziennie zadręcza żonę swoimi negatywnymi wizjami i przykrymi słowami…

 

Ola ma dosyć męża, myśli coraz częściej o rozwodzie. Tym bardziej, że mąż codziennie każe jej pokazać swoją komórkę i szuka  SMS-ów od potencjalnych rywali. Dokładnie też sprawdza jej emaile oraz jej wiadomości na Facebooku.  Adam postanawia poprawę lecz nie wie jak to dokonać? Zazdrość jest silniejsza od rozsądku.

 

 JAK PORADZIĆ SOBIE Z CHOROBLIWĄ ZAZDROŚCIĄ?

 

 Po pierwsze, dotrzeć do przyczyn zazdrości. Często przyczyną jest niskie poczucie wartości i związane z tym przekonanie, że inni są lepsi ode mnie i  że nie zasługuje się na miłość.  Czasem przyczyną są relacje wyniesione z domu rodzinnego np. brak wystarczającej troski, miłości ze strony rodziców. Później gdy osoba jest dorosła wchodzi w związek z silnym pragnieniem bezwarunkowej miłości i tego oczekuje od partnera, partnerki.

 

Po drugie, zazdrość jest związana często z brakiem zaufania do samego siebie. Jeśli my sami nie wierzymy, że jesteśmy w stanie być wiernymi w związku to trudniej uwierzyć małżonce lub małżonkowi.

 

Po trzecie, warto poważnie zastanowić się na konsekwencjami zazdrości. Wiele związków, w których mężczyzna lub kobieta oskarżali drugą stronę o zdradę wcześniej czy później się rozpada. Natomiast badania naukowe dowodzą, że w przypadku nadmiernej zazdrości poczucie satysfakcji w związku bardzo spada. Naukowcy z Uniwersytetu w Kolumbii Brytyjskiej i Uniwersytetu Iowa dowiedli, że w przypadku pojawienia się sprzeczek spowodowanych zazdrością miłość ulega osłabieniu i spada też aktywność seksualna małżonków.

 

Po czwarte, optymistyczne jest to że zazdrość można wyeliminować specjalnymi technikami opracowanymi indywidualnie przez coacha. W przypadku opisywanego wyżej Andrzeja wystarczyło kilka technik i Andrzej stał się lepszym mężem i przestał oskarżać żonę o nieuzasadnioną zdradę.  Również Ola zmieniła swoje postępowanie, zaczęła bardziej doceniać męża…

Jeśli masz problem warto, zapraszam do Warszawy, można  napisać, proszę napisz  na mój email  -  DOBRYCOACH@WP.PL

Oprócz pisania tekstów chcę się podzielić z Państwem ciekawymi i wartymi uwagi adresami www.

Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko i jestem zadowolona.Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko. Specjalne podziękowania dla Sarinoko bo właśnie tam znalazłam wyjątkowe rzeczy np. ostatnio kupiłam ładne, oryginalne kolczyki w dobrej cenie  i jestem bardzo zadowolona. TO UCZCIWY SPRZEDAWCA. Polecam bo naprawdę warto !!!hpt://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13553445– TO LINK WŁAŚNIE DO SPRZEDAWCY BIŻUTERII NICK SARINOKO A TAM MOŻNA KUPIĆ PIĘKNĄ, ORYGINALNĄ BIŻUTERIĘ W FAJNYCH, DOBRYCH CENACH...


Podziel się

komentarze (10) | dodaj komentarz

JAK NAPRAWIĆ MAŁŻEŃSTWO, ZWIĄZEK

środa, 06 maja 2015 17:17

JAK URATOWAĆ ZWIĄZEK?

Tekst został napisany specjalnie dla dwóch Czytelników: Pana Janusza i Pana Andrzeja.

Problem opiszę na przykładzie pary małżeńskiej, której pomogłam . Kasia i Tomek poznali się na studiach na Uniwersytecie Warszawskim i razem ze mną studiowali. Od pierwszego roku studiów zostali parą i od razu było widać, że są zakochani i szczęśliwi. Po studiach Kasia dostała pracę w korporacji jako specjalista HR a Tomek w małej polskiej firmie. Wszystko się układało, kupili z pomocą rodziców pięknie mieszkanie na Mokotowie. A po roku od małżeństwa pojawiło się dziecko – synek Jan.  Po kilku latach związku wszystko zaczęło się zmieniać na niekorzyść. Kasia czuła się, że jest wielozadaniowym robotem, który zmywa, sprząta, pierze itp. 

Najgorsze, że mąż traktuje to jako jej obowiązek i nie widzi, że ona też jest zmęczona po pracy i że ma wszystkiego dosyć. Kasia czuje się , że jej męża nie interesuje jej problemy. Jak Kasia opowiada jak jej szefowa ją gnębi, Tomek mówi tylko ciągle narzekasz jak nie lubisz swojej pracy to zmień pracę zamiast biadolić… a Kasia nie chce zmieniać pracy bo ciężko jest z pracą. Chciałaby od męża wsparcia, ciepła, pocieszenia i przytulenia. Zamiast tego dostaje „ dobre rady”, które ją denerwują.

Kasia zauważyła, że nie czuje się prawdziwą kobietą bo jej mężczyzna nie widzi jej nowej fryzury, nowej bluzki, biżuterii itp. Nie słyszy komplementów, nie dostaje kwiatów. Słyszy tylko zarzuty, że ona jest zmęczona, że dom nie jest należycie posprzątany a sam w niczym jej nie pomaga tylko krytykuje…

 Jak poradzić sobie z kryzysem w związku?

Po pierwsze, walczyć. Jeśli partnerka mówi o rozstaniu warto dowiedzieć się co jest jego przyczyną i pokazać, że naprawdę jest ona ważna. Warto okazać swoje uczucie. Istotne są nie tylko słowa ale też czyny. Jeśli coś ją drażni, warto obiecać poprawę a później dotrzymać danego słowa.

 Po drugie, komunikacja. Jeśli chcemy powiedzieć bliskiej osobie co nam przeszkadza, warto nauczyć się jak to powiedzieć. Negatywne słowa mogą zniszczyć każdy dobry związek. John Gottman zawsze podkreśla, że szacunek w rozmowie jest podstawowym warunkiem dla trwania związku.

 Po trzecie, pójść do terapeuty. Często nie słyszymy co mówi do nas partnerka, partnerka lub nie przywiązujemy do tego specjalnej wagi. Terapeuta podczas jednego spotkania może dokonać diagnozy związku i powiedzieć jak naprawić relację…

Po czwarte, zastanowić się jak sprawić przyjemność kochanej osobie. Może wspólny wyjazd, może prezenty coś co może żonę bardzo ucieszyć a pokaże, że naprawdę nam zależy.

Po piąte,  pracować nad sobą. Jeśli mamy niskie poczucie wartości to  skłonność do krytykowania innych  również osób bliskich rośnie….

Ja Kasi i Tomkowi skutecznie pomogłam. Tomek zmienił sposób komunikowania. Zaczął adorować Kasię, zorganizował wyjazd do Krakowa, zaczął uważnie słuchać co ma do powiedzenia jego żona. Zmienili też sposób zachowania się podczas kłótni. Kasia i Tomek pracowali nad sobą i postawili sobie za nadrzędny cel ratowanie związku. Nadal są ze sobą i widać, że jest miłość, szacunek i wspólne plany….

Jeśli masz problem warto, zapraszam do Warszawy, można  napisać, proszę napisz  na mój email  -  DOBRYCOACH@WP.PL

Oprócz pisania tekstów chcę się podzielić z Państwem ciekawymi i wartymi uwagi adresami www.

Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko i jestem zadowolona.Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko. Specjalne podziękowania dla Sarinoko bo właśnie tam znalazłam wyjątkowe rzeczy np. ostatnio kupiłam ładne, oryginalne kolczyki w dobrej cenie  i jestem bardzo zadowolona. TO UCZCIWY SPRZEDAWCA. Polecam bo naprawdę warto !!!hpt://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13553445– TO LINK WŁAŚNIE DO SPRZEDAWCY BIŻUTERII NICK SARINOKO A TAM MOŻNA KUPIĆ PIĘKNĄ, ORYGINALNĄ BIŻUTERIĘ W FAJNYCH, DOBRYCH CENACH...


Podziel się

komentarze (14) | dodaj komentarz

GDY MARTWISZ SIĘ WSZYSTKIM...

środa, 29 kwietnia 2015 16:14

JAK PRZESTAĆ MARTWIĆ SIĘ PRZYSZŁOŚCIĄ?

 

 Temat został napisany specjalnie na życzenie Czytelniczki.

Problem opiszę na przykładzie Danuty. Danuta ma 45 lat, pracuje w Warszawie w międzynarodowej firmie kosmetycznej. Jej problem to fakt, że stale się czymś martwi. Najbardziej boi się przyszłości bo ona dla niej wydaje się niepewna. Danuta martwi się o swoją pracę, że przyjdą młodsi, zdolniejsi i ona zostanie zwolniona. Widziała to przecież nie raz, jej koleżanka – 50 letnia kierowniczka została zastąpiona młodą dziewczyną kilka raz po studiach z niewielkim doświadczeniem. Gdzie tutaj logika? Przecież ona i jej koleżanka mają duże doświadczenie i pracują bardzo wydajnie. Innym powodem do zmartwień jest jej synek Mikołaj. Mikołaj ma 13 lat i już zaczynają się z nim problemy a to lekcji nie odrobi a to wagary a to znalazła w jego komputerze zdjęcia rozebranych kobiet…. Danuta na to nie była przygotowana, boi się, że syn wejdzie w złe towarzystwo i ona nie da sobie rady i że cały jej wysiłek – prywatne lekcje, szkoła tenisa pójdzie na marne…

 

   Jeszcze innym powodem do zmartwień jest fakt, że Danuta się starzeje, już nie czuje się taka atrakcyjna jak kiedyś. Dziś jak rozmawia z dużo młodszymi mężczyznami w pracy czuje się niewidzialna dla nich, nie ma flirtu, nie ma zaciekawionych spojrzeń mężczyzn. Fakt, ostatnio sporo przytyła, dużo zmarszczek się pojawiło na jej twarzy ale szkoda jej tego… A co będzie później, jej partner Jacek na pewno znajdzie sobie inną kobietę – młodszą, pełną wigoru, atrakcyjną.

   Danuta boi się przyszłości, nie wierzy, że w przyszłości może się zdarzyć coś dobrego. Ostatnio jest bardzo zestresowana, jak zaczyna się martwić, nie potrafi przestać i przez cały dzień myśli negatywnie.

Nie wierzy, że w obliczu problemu ona może sobie sama poradzić i rozwiązać problem. Nie może spać, nie może też normalnie funkcjonować. Jej partner stwierdził, że jest przygaszona i smutna a w nie takiej Danusi się on zakochał….

                                                                                            JAK PRZESTAĆ SIĘ MARTWIĆ PRZYSZŁOŚCIĄ?

Po pierwsze, warto zwrócić się o pomoc bo lęki mają tendencję do pogłębiania się.

Po drugie, warto się zastanowić się czy martwiąc się o przyszłość nie tracimy cennych chwil tu i teraz. Myśląc negatywnie o przyszłości nie żyjemy dniem dzisiejszym.

Po trzecie, zidentyfikować, które sytuacje oraz wyobrażenia o przeszłości wywołują największy lęk.

Wiele kobiet boi się, że na starość utraci swoją atrakcyjność, zdrowie i chęć życia. Mężczyźni zazwyczaj nie obawiają się braku pieniędzy.

Po czwarte, martwienie się może być nawykiem. A nawyk można zmienić. Ten nawyk może pochodzić od naszych rodziców. W opisywanym wyżej przypadku Danuty jej mama jest osobą pesymistyczną i stale martwiąca się na zapas. Danuta przejęła jej sposób myślenia.

Po piąte, pamiętać, że większość negatywnych scenariuszy w ogóle się nie wydarza. Martwimy się, tracimy energię, przeżywamy stres a okazuje się to niepotrzebne…

Po szóste, zacząć walczyć z negatywną projekcją przyszłości przy pomocy technik indywidualnie opracowanych przez coacha. Warto pamiętać, że martwienie się jest często nieproporcjonalne do wagi problemu i przejmujemy się małymi sprawami, które tak naprawdę nie mają większego wpływu na nasze życie...

Jeśli masz problem warto do mnie napisać, proszę  napisz do mnie  bezpośrednio na mój email  -  DOBRYCOACH@WP.PL

Oprócz pisania tekstów chcę się podzielić z Państwem ciekawymi i wartymi uwagi adresami www.

Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko i jestem zadowolona.Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko. Specjalne podziękowania dla Sarinoko bo właśnie tam znalazłam wyjątkowe rzeczy np. ostatnio kupiłam ładny, oryginalny pierścionek w dobrej cenie  i jestem zadowolona.TO UCZCIWY SPRZEDAWCA. Polecam bo naprawdę warto !!!hpt://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13553445– TO LINK WŁAŚNIE DO SPRZEDAWCY BIŻUTERII NICK SARINOKO A TAM MOŻNA KUPIĆ PIĘKNĄ, ORYGINALNĄ BIŻUTERIĘ W FAJNYCH, DOBRYCH CENACH...


Podziel się

komentarze (8) | dodaj komentarz

NA CO ZWRACAJĄ UWAGĘ KOBIETY U MĘŻCZYZN?

środa, 22 kwietnia 2015 7:17

CO JEST WAŻNE DLA KOBIET PRZY POZNAWANIU MĘŻCZYZN?

Ten temat opisany został na przykładzie Piotra oraz na podstawie badań naukowych.

Piotr ma 36 lat i pracuje w małej firmie w Warszawie. Jego problem to brak zrozumienia kobiet i związana z tym samotność.

 

Piotr był w jednym związku z dziewczyną, którą poznał na studiach  Dziewczyna po 5 latach mieszkania z Piotrem odeszła i stwierdziła, że nie widzi  z nim przyszłości. Po roku Piotr zaczął chodzić na randki i tu spotkało go rozczarowanie bo kobiety nie były nim zainteresowane… Jedna dziewczyna szczególnie mu się podobała bo  jest piękną brunetką o szczupłej figurze. Jednak po dwóch spotkania Ania stwierdziła, że nie pasują do siebie, że on jej nie słucha co ona mówi, że ona szuka czegoś innego… Piotr nie wie czego kobiety oczekują, nie wie jak z nimi rozmawiać aby stać się interesującym..

 

 Co zrobić żeby kobiety zainteresowały się mężczyzną ?

 

 Po pierwsze, dobra komunikacja.  Wiele mężczyzn nie przywiązuje do tego szczególnej wagi.  Bardzo ważne jest słuchanie tego co mówi na np. na randce kobieta. Potem można zadać pytania odnośnie tego co usłyszałeś od kobiety. Bardzo ważne są komplementy, jeśli mężczyzna nie zauważa zalet kobiety trudno spodziewać się aby znajomość przerodziła się w głębsze uczucie…

 

Po drugie, pasja. Udowodniono, że osoby które mają zainteresowania  są dla ludzi ciekawsze.

 

Po trzecie, status materialny. Według badań naukowych profesora Davida Bussa kobiety zwracają uwagę na wysokość zarobków i jaki zawód wykonuje?

 

Po czwarte, według badań naukowych Davisa Berlinera przy poznawaniu przedstawicieli płci przeciwnej ważną rolę odgrywają feromony.

Inne badanie Martie Haselton i Kelly Gildersleeve z University of California w Los Angeles potwierdza tezę, że kobiety w wyborze mężczyzny kierują się zapachem, instynktownie wybierając mężczyznę najbardziej pasującego o odmiennych genach i gwarantującego zdrowe potomstwo. Dowodzi temu słynny test brudnego podkoszulka. Badaczki poprosiły grupę panów, by nosili T-shirty i nie zmieniali ich przez trzy dni. Następnie wybrano grupę kobiet i poproszono ich aby na podstawie zapachu brudnego podkoszulka wybrały wg. nich najatrakcyjniejszych mężczyzn. Niektóre z tych kobiet nie chciały uczestniczyć w badaniu ale przypomniano im, że przed eksperymentem podpisały umowę. Wynik zaskoczył badaczy bo wszystkie kobiety wybrały mężczyzn mających odmienne geny zgodności tkankowej. To znaczy takich, którzy znacznie różnili się od nich genetycznie.

 

Po piąte, kobiety wybierają często mężczyzn do siebie podobnych pod względem systemu wartości, stylu życia i zainteresowań. Profesor Elliot Aronson twierdzi, że największą sympatię budzą osoby do nas podobne, wtedy zaczynamy ich lubić, wzrasta zainteresowanie i może to się przerodzić nawet w miłość. Warto więc poznać jakie zainteresowania ma kobieta, co jest dla niej ważne? Jakie ma cele?.

 

Po szóste, wytrwałość. Wielu mężczyzn po negatywnych doświadczeniach z kobietami rezygnuje i nie chce już poznawać nowych osób. Tymczasem jak dowodzą naukowe badania osoby aktywne, podejmujące mimo wszystko wiele prób poznania kobiet szybciej wychodzą z samotności niż osoby pasywne i pesymistycznie nastawione...

 

Jeśli masz problem warto do mnie napisać, proszę  napisz do mnie  bezpośrednio na  mój email  -DOBRYCOACH@WP.PL

 

 Dziękuję za to, że czytacie mój blog !!!

 

Oprócz pisania tekstów chcę się podzielić z Państwem ciekawymi i wartymi uwagi adresami www.

Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko i jestem zadowolona.Od jakiegoś czasu kupuję na Allegro biżuterię od Sprzedawcy o nicku Sarinoko. Specjalne podziękowania dla Sarinoko bo właśnie tam znalazłam wyjątkowe rzeczy np. ostatnio kupiłam ładny, oryginalny pierścionek w dobrej cenie  i jestem zadowolona.TO UCZCIWY SPRZEDAWCA. Polecam bo naprawdę warto !!!

 

hpt://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13553445– TO LINK WŁAŚNIE DO SPRZEDAWCY BIŻUTERII NICK SARINOKO A TAM MOŻNA KUPIĆ PIĘKNĄ, ORYGINALNĄ BIŻUTERIĘ W FAJNYCH, DOBRYCH CENACH...

 

 

 


Podziel się

komentarze (14) | dodaj komentarz

sobota, 23 maja 2015

Licznik odwiedzin:  1 099 510  

Kalendarz

« maj »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

BIŻUTERIA

O moim bloogu

WSKAZÓWKI JAK ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ I SZCZĘSCIE?ZASTANAWIASZ SIĘ CO ZROBIĆ ABY TWOJE ŻYCIE ZMIENIĆ NA LEPSZE, CO ZROBIĆ ABY SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA,TO JEST BLOG DLA CIEBIE, KROK PO KROKU WYJAŚNIE CO ZROBIĆ AB...

więcej...

WSKAZÓWKI JAK ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ I SZCZĘSCIE?ZASTANAWIASZ SIĘ CO ZROBIĆ ABY TWOJE ŻYCIE ZMIENIĆ NA LEPSZE, CO ZROBIĆ ABY SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA,TO JEST BLOG DLA CIEBIE, KROK PO KROKU WYJAŚNIE CO ZROBIĆ ABY PRZYCIĄGNĄĆ DO SIEBIE MIŁOŚĆ, PIENIĄDZE...

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 1099510